چای سیاه سرگل بهاره
100% ارگانیک

یکی از اهداف زوبین چای ارائه ی چای سالم و طبیعی - ارگانیک- است که کاملاً عاری از عطر، طعم، و رنگ –دهندههای مصنوعی باشد تا از این طریق بتواند به افرادی که میخواهند زندگی سالمتری داشته باشند کمک کند. زوبین چای ضمن ارائۀ طعم و کیفیت برتر به مشتریان، نوآوری در گونه ها و طعم های مختلف را هم در محصولات این شرکت به ارمغان می آورد.
زوبین چای یکی از طبیعی ترین و سالم ترین نوشیدنیهای دنیا است که از غنچه بهاری بوته های چای انتخاب شده (باغات تحت نظارت کنترل آفات بیولوژیک)، چیده و بوجود آمده است. شرکت زوبین چای کارخانۀ چای سهامی خاص است که به کار فرآوری تولید چای مشغول است. محصول زوبین چای شامل نوشیدنی چای سیاه گیاهی- 100% سالم ٬ طبیعی و ارگانیک میباشد که در هر ساعتی از روز، به مذاق مشتری خوش میآید. کارخانۀ زوبین چای در شهر کوچکی بنام املش در شمال ایران واقع شده است. این منطقۀ به خاطر مزارع کاشت چای با کیفیت و با خاک غنی در دامنۀ رشته کوه البرز مشهور است. محصول عرضه شده از باغات تحت نظارت آفت کشی بیولوژیک توسط این شرکت از مزارع جمع آوری میشود.

زوبین چای با بازخوردی که از مشتریان خود در خارج از کشور گرفته، و همچنین بدلیل کیفیت ممتاز چای خود، نظارت دقیق، تجربۀ پربار، و تحصیلات و آموزش بین المللی پرسنل خود در کشورهای توسعه یافته، با اطمینان به راه خود ادامه میدهد. این شرکت با چنین سرمایه ای، اکنون محصول خود را به بازار ارائه می دهد. بزرگترین برتری زوبین چای این است که بجای افزودن عطر، طعم، رنگ و اسانس مصنوعی، 100% طبیعی است که شما را به قلب طبیعت چای اتصال می دهد.

  • چای سیاه سرگل بهاره