جشنواره هایپر هلس اصفهان

شرکت حامی سلامت با ثبت برند هایپر هلس(Hyper Health)  وابسته به شهرک سلامت اصفهان در راستای افزایش سطح کیفیت زندگی افراد جامعه و گسترش دامنه ی پیشگیری از بروز بیماری ها و شناساندن اثرات ایمنی غذایی از مزرعه تا سفره با مشارکت مراکز علمی معتبر کشور، با اهداف زیر و در زمینه معرفی و ارائه ی محصولات سالم، طبیعی و سالم تر فعالیت خود را شروع تا گامی علمی و عملی در راستای عرضه محصولات غذایی سالم تر با رعایت تمامی ابعاد و جوانب تجربه شده در کشورهای توسعه یافته و متناسب با شرایط کشورمان برداشته است .

در این راستا و به منظور شناسایی فعالان شاخص در این حوزه و ترویج فرهنگ استفاده از اینگونه محصولات در بین مردم در سال 1395 اقدام به برپایی جشنواره غذا و محصولات سالم، طبیعی و سالم تر در تاریخ 25-27 آذر ماه ( به مدت سه روز ) با شعار ((از امروز سالم تر زندگی کنیم)) در مجموعه ی اصفهان سیتی سنتر گردید.

درسال جاری نیز به تبعیت از تجربیات گذشته و تحقیقات به عمل آمده، در نظر است جشنواره مذکور در تاریخ 9و10و 11 اسفند ماه با شعار : ((انسان سالم ، جامعه سالم، طبیعت پایدار)) همزمان با میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و شروع فعالیت هایپر هلس (Hyper Health) در شهرک سلامت مطابق با استانداردهای جهانی همراه با برنامه های شاد و متنوع اجرا گردد .

امید است با مساعدت و تعامل گروهی بتوانیم در شناسایی هر چه بیشتر پتانسیل های میهن پهناور خود و کاربردی نمودن آنها در داشتن جامعه ای سالم تر نقش موثری داشته باشیم.

خواهشمند است در صورت تمایل به حضور در این جشنواره به آدرس سایت اینترنتیwww.hyperhealthco.com مراجعه و ثبت نام نموده تا شرایط و مدارک مورد نیاز به حضور تقدیم گردد.ضمنا جهت کسب اطلاعات بیشتر شماره تلفن همراه 09397955526- 09397955527 اعلام می گردد. ( ساعات تماس : 16-8 )

نشانی الکترونیکی جشنواره جهت ارسال مدارک، مجوزها و فیش بانکی : [email protected]

اهداف جشنواره :

- بسیج و بکارگیری پویای همه امکانات در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

- تلاش در راستای تحقق اهداف سند چشم انداز توسعه جهت دسترسی تمامی اقشار جامعه در تمام اوقات به غذای سالم برای داشتن زندگی سالم و پویا

- شناسایی پتانسیل های کشور در حوزه محصولات سالم و سالم تر

- ایجاد رقابت و معرفی بازار مطمئن به تولید کنندگان این حوزه

- ایجاد برند غذای سالم جهت سهولت در صادرات مواد غذایی

- برقراری ارتباط بین دانشگاه، تولید کننده و مصرف کننده

- شناسایی محصولات سالم و سالم تر جهت عرضه در هایپر هلث

 

لازم به ذکر است ما رویدادهای بزرگی را در مجموعه اصفهان سیتی سنتر خلق نموده ایم که سرآغاز حرکتی نوین بوده است این جشنواره نیز همان گونه خواهد بود

شماره حساب بانک کارآفرین شرکت حامی سلامت ارم : 500069430260950

شماره کارت بانک کارآفرین شرکت حامی سلامت ارم : 6274881399517837

با آرزوی موفقیت

دبیرخانه جشنواره

  بهمن ماه 1396

همین حالا ثبت نام کنید!