مقالات

مشاهده تمام محصولات

دسته بندی محصولات

انواع میوه ها

میوه ها گروهی از مواد غذایی هستند که ویتامین ها و آنتی اکسیدان های مختلف را در خود دارند و خاصیت های فراوانی از این خوراکی چه در قرآن و چه توسط دانشمندان ذکر شده است که می توان مهم ترین آن را ضد سرطان بودن آنها دانست .

لوازم پزشکی

فروش اینترنتی انواع لوازم پزشکی خانگی و سلامت و تندرستی خانواده با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش با بهترین قیمت و ارسال فوری.

عسل

مصرف روزانه یک قاشق مرباخوری عسل باعث افزایش طول عمر و سلامتی بدن می شود. بیشتر کسانی که عمر طولانی کرده اند به صورت منظم عسل مصرف می کرده اند. یک نکته جالب این است که زنبورداران نسبت به گروه های شغلی دیگر کمتر به سرطان و بیماری های دیگر مبتلا می شوند!

طب سنتی

اصول اولیه طب سنتی در ایران-ایرانیان معتقد بودند که تمام هستی از چهار رکن خاک ، آب ، هوا و آتش شکل گرفته است و معتقد بودند که انسان نمونه کوچکی از این هستی بزرگ است. توجه به مساله مزاج در درمان بیماری ها، نکته برجسته و شاخصی است که در طب سنتی ایران باستان به چشم می خورد.

گیاهان دارویی

ویژگی‌های خاص تولید گیاهان دارویی و معطر را می‌توان به صورت زیر نام برد:
تنوع زیادی در گیاهان و گونه‌های دارویی وجود دارد.
مواد مؤثر آنها دارای اهمیت فوق‌العاده‌ای است.
شرایط اگرواکولوژیکی تأثیر شگرفی بر مواد مؤثر آنها دارد.
تجارت آنها نسبتاً کم، قیمت شان ناپایدار و در تجارت آنها رقابت جهانی وجود دارد.

طب سوزنی

طب سوزنی (Acupuncture) یکی از اشکال، طب چینی بوده که قرن هاست برای درمان مشکلات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. طب سوزنی براساس این نظریه استوار شده که انرژی (در طب سنتی چینی به انرژی چی/Chi می گویند)، در داخل و بیرون بدن و درون راههای که به آنها کانالهای انرژی می گویند جریان دارد.

شرکت هایپر هلث قصد دارد به عنوان یک موسسه اکرودیته برای استاندارد که عرف فعالیتهای آن موسسه نیز هست بعنوان آزمایشگاه ملی برای استاندارد کردن محصولات طبیعی ، سالم و ارگانیک درآید.استراتژی شرکت هایپر هلث این است که با این اقدام اولاً شرکت هایپر هلث پرچم دار بلامنازع محصولات طبیعی ، سالم و ارگانیک شناخته شود و ثانیاً به واسطه همین پرچمداری و برند شدن روز به روز وسواس خود را در ارائه محصولی بهتر ، تازه تر و متنوع تر بیشتر کند.

 اهداف شرکت هایپر هلث:


هدف اول

تحقق آرزویی بزرگ در راستای ارائه محصولات سالم ، طبیعی و ارگانیک به مردم به منظور شناساندن مسیری سبز در بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه.


هدف دوم

آغاز یک حرکت جدید سلامت محور به منظور پایداری سلامت در جامعه


هدف سوم

شناسائی تولیدکنندگان محصولات طبیعی ، سالم و ارگانیک در سراسر کشور و کشورهای دیگر.


هدف چهارم

قرار گرفتن بعنوان مرجعی جهت تشخیص محصولات طبیعی سالم و ارگانیک از دیگر محصولات.

اخبار

شعبه ها

شعبه1

سیتی سنتر، روبروی نگارخانه

تلفن: 31234567 (31 +98)

شعبه2

اتوبان شهید آقابابایی، شهرک سلامت اصفهان

تلفن: 31234567 (31 +98)

تماس با ما

شماره تلفن : 5001 - 031 ( داخلی 5148 )

ساعات تماس : 18-8